Przejdź do głównej zawartości

WYPRZEDARZ

Czas, by posłać do nowego domu panny, z którymi tak szczerze od dawna nie wiem co zrobić. Liczę na to, że komuś przypadną do gustu i nie tylko kupi ale i obdarzy sympatią i uwagą.

Zasady sprzedaży są następujące:
Od dziś możecie rezerwować laleczki w komentarzach. 9 lipca będę w Polsce i wtedy dopiero będę mogła wysłać paczki do nowych właścicieli. Cena za przesyłkę zgodna z cennikiem Poczty Polskiej.
A oto lalki:


Hollywood Hair Barbie - 15 zł


Stan: dość zniszczona. Włosów tej pannie zostało ile kot napłakał, a strój wytarł się po latach. Naprawa tej laluchy jest ponad moje umiejętności dlatego dla jej dobra muszę ją sprzedać. Wierzę, że kupi ją ktoś, kto zrobi jej reroot i odswieży złote elementy ubranek (jakoś).

Mermaid Barbie - 30 zł


Stan: dobry. Włosy Basi są matowe a nylonowe włókna uległy zębowi czasu ale wciąż błyszczą. Niestety Basia zgubiła swą ozdobę do włosów i pierścionek ale nadal ma kolczyki i oryginalny strój. Tkanina jest w bardzo dobrej kondycji: błyszcząca, nie wytarta.

Anonimowe Basie - po 5 złoty sztuka

Obie zadbane i sympatyczne ale nagutkie.

Chic Barbie - 15 zł

Stan: jak nowa. Myślę, że stanowi dobrą kandydatkę do przestylizowania. Strój i buciki są oryginalne.

Stylin ' pup Barbie - 20 zł

Stan: bardzo dobry. Laleczka ma na sobie oryginalny strój. Ma bardzo ładne włosy i twarz.

Czekam na zgłoszenia!
Możecie też pisać do mnie maile na adres: banialuki2@op.pl

Pozdrawiam serdecznie
N.

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Spiel Mit Barbie 1978

W dzisiejszej notce pokażę Wam kolejną Vintage, która zasiliła moją kolekcję jakieś dziewięć miesięcy temu. Kupiłam ją za 6 euro na lokalnej stronie z ogłoszeniami. Niestety, jak to często bywa z tutejszymi sprzedawcami były komplikacje komunikacyjne. Właściciel lalki nie odpowiedział bowiem na mojego pierwszego maila w języku angielskim. Dałam sobie więc spokój myśląc, że może ogłoszenie po prostu jest juz nieaktualne. Często przecież bywa, że gdy na sprzedaż pojawi się lalka Vintage, kilka godzin później jest już sprzedana. Jakież było moje zdziwienie, gdy kilka tygodni później, będąc akurat w Polsce na urlopie, ujrzałam to samo ogłoszenie ale z obniżką ceny z 10 euro na 6! Nie zastanawiałam się sekundy i powstał nowy mail do sprzedawcy - tym razem po flamandzku. Niestety pełen błędów, gdyż ten język nie jest moją mocną stroną...
Ku mojej radości osoba ta odpisała i zgodziła się wysłać Barbie w dogodnym dla mnie terminie.
I tak oto stałam się właścicielką Barbie z moldem Stacey. Ten od…

Metamorfoza zwykłej Basi

Czyli Wielka Paka cz.1.
Pomyślałam ostatnio, że fajnie by było pisać bloga bardziej na bieżąco. Tworzenie notek na świeżo, od razu po przybyciu nowej kandydatki byłoby fajnym udokumentowaniem odczuwanej wtedy radości, a także zapisem pierwszego wrażenia. Nie chce jednak odchodzić od mojej świętej zasady kolejności lalek wedle daty przybycia, więc postanowiłam przez jakiś czas nie kupować nowych modeli*, a skupić się w pełni na omawianiu tego, co już posiadam. ;) Wtedy tylko dam sobie szansę, by "dogonić" ze wpisami wciąż przybywające lalki... (przez zatrzymanie ich przybywania...).
* zasada ta nie dotyczy Fashionistek, bo o nich i tak robię notki zbiorowe i publikuje w dowolnym momencie. Zatem nie skazuje się na całkowitą posuchę w kupowaniu Barbie! 
Zatem do dzieła... Następnym po Baywatch Teresa zakupem była największa, jaką dotychczas kupiłam, paczka z trupkami, w której skład wchodziło około 20 lalek. Część z nich oddałam kuzynce, ponieważ nie znajdowały się one w kręgu moic…

Nadia, de verzamelaar uit België en haar prachtige collectie

Witam po długiej przerwie!
Pewnie pomyślicie, że znudziło mi się blogowanie ale nic bardziej mylnego! W ostatnim wpisie wspominałam, że wyjeżdżam na urlop do Polski i tak się złożyło, że zamiast wrócić po zamierzonych dwóch tygodniach musiałam zostać na dłużej. Zatrzymały mnie tu sprawy od dawna wymagające domknięcia, jak na przykład egzamin na prawo jazdy, którego zdawanie po kilku porażkach porzuciłam dwa lata temu... Moje lalki oczywiście zostały w domu... także, te których kolej przypada do pojawienia się na blogu. Gdybym wiedziała, że wyjeżdżam na tak długo zabrałabym ze sobą kilka pań. I chociaż mam kilka nowych egzemplarzy, które kupiłam lub dostałam tu na miejscu, to jednak nie mogę się przemóc, by złamać moją świętą zasadę kolejności! Ten blog jest dla mnie jak archiwum, w którym po latach będę mogła odnaleźć chronologiczny opis mojej kolekcji.
By przerwać tą śmiertelną ciszę na blogu, przygotowałam więc dla Was coś specjalnego, coś, co od dawna chciałam tu pokazać, jednak potr…